Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Eteläinen alue

Stadiliiga AAA-Divisioona

 

Alkusarja otteluohjelma

 

 

Ottelu Päivä Aika Paikka Koti   Vieras Tulos
17072 07.10.2014 21:00 Arena 2 Toshiba HT - KlaPa 1-2
17071 08.10.2014 22:00 Riihimäki PT-80 - EC Nailers 8-1
17069 09.10.2014 21:00 Klaukkala G-Voima - PoKi 1-3
17070 09.10.2014 21:15 Salmisaari 1 Rainbowmen - Lahnat 2-6
17068 09.10.2014 22:00 Tikkurila TJV Young Stars - Wolf HC 5-4
17073 14.10.2014 22:00 Myyrmäki 2 Lahnat - TJV Young Stars 2-12
17074 15.10.2014 21:00 Hyrylä 2 Wolf HC - G-Voima 5-3
17075 15.10.2014 22:30 Hyrylä 2 EC Nailers - Rainbowmen 5-1
17077 17.10.2014 21:30 Paloheinä 1 PoKi - Toshiba HT 3-2
17076 19.10.2014 18:30 Arena 2 KlaPa - PT-80 10-8
17079 22.10.2014 21:00 Hyrylä 2 Wolf HC - Lahnat  
17082 22.10.2014 21:00 Riihimäki PT-80 - PoKi 6-2
17080 23.10.2014 21:00 Klaukkala G-Voima - Toshiba HT 11-5
17081 23.10.2014 21:15 Salmisaari 1 Rainbowmen - KlaPa 3-9
17078 23.10.2014 22:00 Tikkurila TJV Young Stars - EC Nailers 6-1
17087 28.10.2014 21:00 Arena 2 Toshiba HT - PT-80 1-3
17085 28.10.2014 22:00 Myyrmäki 2 Lahnat - G-Voima 3-9
17084 29.10.2014 22:30 Hyrylä 2 EC Nailers - Wolf HC  
17086 31.10.2014 21:30 Paloheinä 1 PoKi - Rainbowmen  
17083 02.11.2014 18:30 Arena 2 KlaPa - TJV Young Stars  
17090 04.11.2014 22:00 Myyrmäki 2 Lahnat - EC Nailers  
17089 05.11.2014 21:00 Hyrylä 2 Wolf HC - KlaPa  
17091 06.11.2014 21:00 Klaukkala G-Voima - PT-80  
17092 06.11.2014 21:15 Salmisaari 1 Rainbowmen - Toshiba HT  
17088 06.11.2014 22:00 Tikkurila TJV Young Stars - PoKi  
17093 11.11.2014 21:00 Arena 2 Toshiba HT - TJV Young Stars  
17094 12.11.2014 21:00 Hyrylä 2 PoKi - Wolf HC  
17097 12.11.2014 21:00 Riihimäki PT-80 - Rainbowmen  
17096 12.11.2014 22:30 Hyrylä 2 EC Nailers - G-Voima  
17095 16.11.2014 18:30 Arena 2 KlaPa - Lahnat  
17100 18.11.2014 22:00 Myyrmäki 2 Lahnat - PoKi  
17099 19.11.2014 21:00 Hyrylä 2 Wolf HC - Toshiba HT  
17101 19.11.2014 22:30 Hyrylä 2 EC Nailers - KlaPa  
17102 20.11.2014 21:00 Klaukkala G-Voima - Rainbowmen  
17098 20.11.2014 22:00 Tikkurila TJV Young Stars - PT-80  
17105 25.11.2014 21:00 Arena 2 Toshiba HT - Lahnat  
17104 26.11.2014 21:00 Riihimäki PT-80 - Wolf HC  
17103 27.11.2014 21:15 Salmisaari 1 Rainbowmen - TJV Young Stars  
17106 28.11.2014 21:30 Paloheinä 1 PoKi - EC Nailers  
17107 30.11.2014 18:30 Arena 2 KlaPa - G-Voima  
17110 02.12.2014 22:00 Myyrmäki 2 Lahnat - PT-80  
17109 03.12.2014 21:00 Hyrylä 2 Wolf HC - Rainbowmen  
17111 03.12.2014 22:30 Hyrylä 2 EC Nailers - Toshiba HT  
17108 04.12.2014 22:00 Tikkurila TJV Young Stars - G-Voima  
17112 07.12.2014 18:30 Arena 2 KlaPa - PoKi

  

 

 

Sarjataulukko

 

 

 

  Joukkue O V T H TM   PM ME P
1. TJV Young Stars 3 3 0 0 23 - 7 16 6
2. PT-80 4 3 0 1 25 - 14 11 6
3. KlaPa 3 3 0 0 21 - 12 9 6
4. G-Voima 4 2 0 2 24 - 16 8 4
5. Wolf HC 3 2 0 1 14 - 11 3 4
6. PoKi 3 2 0 1 8 - 9 -1 4
7. EC Nailers 3 1 0 2 7 - 15 -8 2
8. Lahnat 4 1 0 3 14 - 28 -14 2
9. Toshiba HT 4 0 0 4 9 - 19 -10 0
10. Rainbowmen 3 0 0 3 6 - 20 -14 0

 

 

    

 

©2019 Play Team -80 - suntuubi.com